the-chinese-national-flag-1724256_1280
中文:
您好!我是阿尔伯塔省唯一可提供实证及结合中国文化底蕴的专业抗忧郁治疗法的心理医生,我的专长是治疗忧郁,焦虑与创伤后心理应激障碍。
我曾在阿尔伯塔大学学习中文,后又在中国哈尔滨工业大学及黑龙江大学任教。虽然汉语不是我的母语,但我可以用汉语熟练交流,曾帮助过很多中国人有效地面对,解决困难并培养对问题的洞察力。
如您想要详细了解更多信息,欢迎您与我联系!

 

780-680-3022
polish-flag-1859320_1280
Polski:
Nikt nie powinien czuć się w pośpiechu jak rozmawia z swoim terapeutom. Wręcz przeciwnie, dobrzy psycholodzy poświęcają czas swoimi klientom aby ich porządnie wysłuchać i dobrze im poradzić. Pan Tomasz oferuję dłuższe sesje, które pozwalają na głębszą dyskusję i pomoc która jest bardziej spersonalizowana do klientów umiejętności i osobowości. Jego podejście jako psycholog jest uspokajające, sympatyczne, intelektualne, i kreatywne. Niech wspólnie zacznijmy budować drogę do przodu w stronę bardziej znaczącego i ściśliwego życia!
Pan Tomasz specjalizuję się w leczeniu traumy (urazu psychologicznego), lęk, i depresje. Jest opublikowanym mówcą / autorem na temat różnic kulturalnych w poradnictwie psychologicznym. Tomasz stosuję metody psychologiczne Europejskie, Amerykańskie, i czasami nawet z różnych innych kultur świata.
Zapraszam do kontaktu ze mną w celu bezpłatnej konsultacji przez telefon. Chętnie poświęcę kilka minut, aby porozmawiać o moich usługach. Udzielam terapie także w języku angielskim i chińskim.
780-680-3022